Het bestuur van KLJ Waregem

Hier onder vind je het voltallige bestuur van klj Waregem.
De bestuursleden zijn altijd beschikbaar via het adres bestuur@kljwaregem.be

Cindy Besard

Jules Haerinckstraat 22, 8790 Waregem
Tel: 056/613581
GSM: 0471/853600
E-mail:  cindy.besard@kljwaregem.be

Bernd De Baere

Spitaalstraat 84, 8790 Waregem
Tel: 056/601415
GSM: 0472 61 14 86
E-mail:  bernd.de.baere@kljwaregem.be

Birger Decraene

Kleithoekstraat 50, 8790 Waregem
Tel: 056/614238
GSM: 0470/522129
E-mail:  birger.decraene@kljwaregem.be

Celine Degezelle

Teesweg 1, 8530 Harelbeke
Tel: 056714038
GSM: 0479853509
E-mail:  celine.degezelle@kljwaregem.be

Thibaut Degezelle

Teesweg 1, 8530 Harelbeke
Tel: 056714038
GSM: 0478574867
E-mail:  thibaut.degezelle@kljwaregem.be

Thijs Dejager

Oude Pastoriestraat 6, 8540 Deerlijk
Tel: 056/774829
GSM: 0470/637233
E-mail:  thijs.dejager@kljwaregem.be

Julie Eggermont

Keukeldam 38, 8790 Waregem
Tel: 056/613009
GSM: 0499/613745
E-mail:  julie.eggermont@kljwaregem.be

Jolien Merlier

Houtstraat 58, 9870 Olsene
Tel: 093/884013
GSM: 0471/333676
E-mail:  jolien.merlier@kljwaregem.be

Jonathan Merlier

Houtstraat 58, 9870 Olsene
Tel: 09/3884013
GSM: 0470/360318
E-mail:  jonathan.merlier@kljwaregem.be

Michael Merlier

Peiskeshof 52, 8790 Waregem
Tel: 056/613352
GSM: 0472/336247
E-mail:  michael.merlier@kljwaregem.be

Astrid Naessens

Liebaardstraat 78, 8792 Desselgem
Tel: 056/727094
GSM: 0498/269316
E-mail:  astrid.naessens@kljwaregem.be

Mathieu Van Hulle

Bilkhagelaan 44, 8790 Waregem
Tel: 056/607268
GSM: 0474/763084
E-mail:  mathieu.van.hulle@kljwaregem.be